- NZXT RF-AR140-C1 140MM RGB (ID: 83267)
Вентилатор NZXT RF-AR140-C1 140MM RGB RF-AR140-C1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 4-pin PWM
Волтаж: 12V DC
Оборота в минута: 500-1,500 RPM
Въздушен поток: 30.39 – 91.19 CFM
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 83267
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | RF-AR140-C1 (Aer RGB140 & HUE+) |
| Размер | 140 mm |
| Брой остриета | 9 |
| Въздушно налягане | 0.17 – 1.52mm-H2O |
| Ниво на шум | 22 – 33 dBA |
| Волтаж | 12V DC |
| Конектор | 4-pin PWM |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Цвят | RGB/Plastic, rubber, PCB |
| Размери | 140 x 140 x 26 mm |