Вентилатор SEASONIC MAGFLOW 1225 PWM 1YFNDF1RT1A10W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 664062
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 120mm |
| Въздушен поток | 63.33 CFM (max.) |
| Въздушно налягане | 2.61 mm-H20 (max.) |
| Оборота в минута | 600'2000±10% RPM |
| Ниво на шум | 9.9'33.78 dB |
| Мощност | Nominal Input Voltage:12 VDC; Rated Input Current:0.10 A |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100,000 hours |
| Цвят | Черен |
| Размери | 120.4 x 124.2 x 26.6 mm |