Вентилатор SEASONIC MAGFLOW 1225 PWM/3PCS 1YFNDF1RT3A10W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Оборота в минута: 600'2000±10% RPM
Въздушен поток: 63.33 CFM (max.)
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 650702
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 120 mm |
| Въздушно налягане | 2.61 mm-H20 (max.) |
| Ниво на шум | 9.9'33.78 dB |
| Мощност | Nominal Input Voltage:12 VDC; Rated Input Current:0.10 A; Startup Current:0.18 A (max.) |