- Thermalright 120mm - TL-C12CW-S - aRGB (ID: 756369)
Вентилатор Thermalright 120mm - TL-C12CW-S - aRGB TL-C12CW-S
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G),...
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 500 RPM, 1550 RPM
Въздушен поток: 66.17 CFM / 112.42 m3/h
Характеристики
| Въздушно налягане | 1.53 mmH2O |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Ампераж | 0.2 A |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.165 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TL-C12CW-S |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-1550 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 66.17 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.2 A |
| НИВО НА ШУМ | 25.6 dBA |