Вентилатор Thermalright Комплект вентилатори Pack 3-in-1 3x120mm - TL-M12QRW x 3 - White TL-M12QRW-3
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G),...
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 500 RPM, 2000 RPM
Въздушен поток: 47.6 CFM / 80.87 m3/h
ID: 836943
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 1.31 mmH2O |
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Ампераж | 0.15 A |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Тип лагер | S-FDB Bearing |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 124 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Тегло | 0.560 g |
| Други характеристики | Easy Slide In Connection, Infinity Mirror Effect, Magnetic S-FDB Bearing |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TL-M12QRW-3 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 47.6 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| НИВО НА ШУМ | 23.2 dBA |