код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883428
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Air cooling |
| Размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Оборота в минута | 500 - 2000 RPM |
| Ниво на шум | 31.2 dB-A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност | 2.28 W |
| Подсветка | ARGB |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CL-F192-PL12SW-A |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Technology Co., Ltd. 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |