- AMD Radeon RX 6700 XT
- Asrock Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D OC 12GB GDDR6 (ID: 649833)
Видеокарта Asrock Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D OC 12GB GDDR6 RX6700XT PGD 12GO
изчерпано
Обем на паметта: 12 GB
Тип на паметта: GDDR6
Шина: 192 bit
Интерфейси: 1x HDMI 2.1, 3x DisplayPort 1.4
Слот: PCI-Express 4.0
Модел: AMD Radeon RX 6700 XT
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 649833
Характеристики
| Подходящо за | Gaming |
| Марка | ASRock |
| Кодово име | NAVI 22 |
| Слот | PCI-Express 4.0 |
| Основна честота (MHz) | 2457 MHz |
| Boost clock (MHz) | 2622 MHz |
| Физически ядра | 2560 |
| Compute units | 40 |
| Единици за картографиране на текстури | 160 |
| Изходни единици за рендиране | 64 |
| Степен на запълване на текстурата | 413 GT/s |
| Степен на запълване на пикселите | 165.2 GP/s |
| Памет | 12GB GDDR6 |
| Обем на паметта | 12 GB |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Шина | 192 bit |
| Скорост на паметта (Gbps) | 16 GB/s |
| Пропускателна способност на паметта | 384 GB/s |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Max number of monitors | 4 |
| Препоръчително захранване | 700 W |
| Охлаждане | VGA Cooler |
| Брой на вентилаторите | Triple Fan |
| OpenGL поддръжка | 4.6 |
| DirectX поддръжка | 12 Ultimate |
| API support |
DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Софтуер | RGB LED |
| Технологии |
HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection)
AMD FreeSync AMD Radeon Boost RDNA 2 Architecture |
| Интерфейси |
1x HDMI 2.1
3x DisplayPort 1.4 |
| Конектори за захранване | 2x 8-пинови |
| Брой слотове | 2.75 slot |
| Размери | 131 мм x 305 мм x 55 мм |