Захранване 1stPlayer ATX 3.1 750W - ACK Gold HA-750BA2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 91.07%
Охлаждане: 140 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics...
Модулен: Да
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 867674
Вземи супер отстъпка:
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 91.07% |
| Сертификати | 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics Gold Certified |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 145 x 86 mm |
| Тегло | 2.540 g |
| Други характеристики |
80 PLUS and Cybenetics Gold certified
140 mm FDB Embossed Cable: Stylish durable and flexible Full modular design Teapo electrolytic capacitors |
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | HA-750BA2 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Gold Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 91.07% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Full modular design Embossed Cable: Stylish, durable, and flexible Teapo electrolytic capacitors 140 mm FDB 80 PLUS and Cybenetics Gold certified |