Захранване 1stPlayer ATX 3.1 850W - ACK Bronze - HA... HA-850AA2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90.2%
Охлаждане: 140 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics...
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 867671
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90.2% |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics Bronze |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 145 x 86 mm |
| Тегло | 2.200 g |
| Други характеристики |
80 Plus Bronze certified
Cybenetics certified and PPLP certified 140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet efficient and built for longevity Comprehensive Protection: OVP OPP SCP OCP UVP and OTP safeguards Embossed Cables: Durable flexible and easy to route Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliability |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | HA-850AA2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS BRONZE Cybenetics Bronze CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90.2% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Teapo Electrolytic Capacitors: Stable power delivery and proven reliability Embossed Cables: Durable, flexible, and easy to route 140mm Hydraulic Bearing Fan: Quiet, efficient, and built for longevity 80 Plus Bronze certified, Cybenetics certified, and PPLP certified Comprehensive Protection: OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, and OTP safeguards |