Захранване 1stPlayer ATX 3.1 850W - ACK Silver - PS... PS-850BA7
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90.33%
Охлаждане: 140 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS SILVER, CE, Cybenetics...
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891250
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90.33% |
| Сертификати | 80PLUS SILVER, CE, Cybenetics Silver Certified |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 145 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.350 g |
| Други характеристики |
ATX3.1 and PCIe 5.1 ready
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | PS-850BA7 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS SILVER Cybenetics Silver Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90.33% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |