Захранване 1stPlayer ATX 3.1 850W Gold HA-850BA4-WHITE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 88.39%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics...
Модулен: Да
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 799389
Вземи супер отстъпка:
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 88.39% |
| Сертификати | 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics Platinum |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 4 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 |
| Цвят | Бял |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 3.370 g |
| Други характеристики |
12V Single Rail 91% Availability
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | HA-850BA4-WHITE |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Platinum CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88.39% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 Molex x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Cybernetics ETA Platinum Circuit Structure: LLC + DC-DC ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant 80 PLUS Gold Certified 12V Single Rail 91% Availability MES ID Test Report LLC+DC to DC technology Japanese 105°C capacitors ensure highest stability and reliability Fully Modular Included full set of braided high-performance ATX sleeved cable cables Regulation Protocols: CE/FCC/C-Tik/ROHS/CCC/cTUVus/IEC/EAC Protection Protocols: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP Fan Control Button FDB Premium Silent Fan |