Захранване 1stPlayer ATX 3.1/PCI-E 5.1 850W Gold -... HA-850BA4
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 88.39%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Да
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 704899
Вземи супер отстъпка:
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 88.39% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 4 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 3.040 g |
| Други характеристики |
Double Forward + APFC+LLC+DC-DC
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | HA-850BA4 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88.39% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 Molex x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |