Захранване ADATA PYLON 550B 75260122 PYLON550B-BKCEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 217506
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Мощност | 550 W |
| Ефективност | 0.99 |
| AC вход | Input Voltage: 100-240V; Input Current: 750W:10A/5A 、650W:10A/5A 、550W:8A/4A 、450W:7A/3.5A; Input Frequency: 50Hz - 60Hz;100K Hours at 25℃ |
| Вентилатор | Fan Size: 120mm; Fan Bearing: FDB (Fluid Dynamic Bearing); Fan Speed: 2,000 RPM |
| Конектори | ATX 24 Pin Connector:1; EPS 8 (4+4) Pin Connector:1; PCI-E 6+2 Pin Connector:2; SATA Connector:5; Peripheral 4 Pin Connector:1 |
| Размери | 150 x 140 x 86mm |