Захранване ADATA XPG PYLON 750B PYLON750B-BKCEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Ефективност: 0.99
Охлаждане: 120mm
Сертификати: 80 Plus Silver
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 560779
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 0.99 |
| DC изход | 750W |
| AC вход | Input Voltage:100-240V; Input Current:750W:10A/5A 、650W:10A/5A 、550W:8A/4A 、450W:7A/3.5A; Input Frequency:50Hz - 60Hz |
| Вентилатор | Fan Size:120mm; Fan Bearing:FDB (Fluid Dynamic Bearing); Fan Speed:2,000 RPM |
| Охлаждане | 120mm |
| Конектори | ATX 24 Pin Connector:1 EPS 8 Pin Connector: 750w : 1 / 650w : 1 / 550w : 0 / 450w : 0; EPS 8 (4+4) Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W:1; PCI-E 6+2 Pin Connector: 750W : 4 / 650W : 4 / 550W : 2 / 450W:2; SATA Connector: 750W : 8 / 650W : 8 / 550W : 5 / 450W:5; Peripheral 4 Pin Connector: 750W : 3 / 650W : 3 / 550W : 2 / 450W:2; Floppy 4 Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W : 1 |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |