- Asrock SL-1000GW (ID: 787380)
Захранване Asrock SL-1000GW SL-1000GW
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 90 %
Охлаждане: 135 мм вентилатор
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 787380
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Ефективност | 90 % |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Защити |
Пренапрежение
Undervoltage Над температурата Над ток Защита от късо съединение Over Power |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100,000 hours |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN
9 x SATA 3 x PCI-Express 6+2-pin 2 x 4+4-pin ATX/EPS 3 x 4 Pin Peripheral 1 x 12V-2x6 |
| 4-пинов периферен конектор | 3 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 3 |
| 15-пинов конектор SATA | 9 |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Бял |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 150 мм |