Захранване ASUS PRIME 750W, 80+ Bronze PRIME-750B-BLK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750W
Физически размер: ATX12V
Ефективност: 80 %
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80Plus Bronze
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 857166
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX12V |
| Модулен | Не |
| Мощност | 750W |
| Ефективност | 80 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 6 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x CPU 4+4 Pin, 3 x 4 Pin Peripheral |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 150 x 86 mm |