Захранване ASUS PRIME 850W, 80+ Gold PCIe 5.1, Fully Modular PRIME-850G-BOX
Топ цена
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 80 %
Охлаждане: 135 mm вентилатор
Сертификати: 80 Plus Gold
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 823782
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 80 % |
| Сертификати | 80 Plus Gold |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 5 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x CPU 4+4 Pin, 3 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12V-2x6 |