Захранване ASUS ROG STRIX 1200W, 80+ Platinum PCIe 5.0, Fully Modular ROG-STRIX-1200P
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1200 W
Физически размер: ATX12V
Ефективност: 92%
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 806433
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX12V |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1200 W |
| Ефективност | 92% |
| Защити | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 6 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 3 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12V-2x6 |
| Цвят | Black |
| Размери | 160 x 150 x 86 mm |