Захранване ASUS ROG THOR III 1600W , 80+ Titanium PCIe 5.1, Fully Modular ROG-THOR-1600T3
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1600 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 92%
Охлаждане: 140 мм вентилатор
Сертификати: 80 Plus Titanium
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 837438
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1600 W |
| Ефективност | 92% |
| Защити |
От високо напрежение (OVP)
| Сертификация 80 Plus | 80Plus Titanium |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN
10 x SATA 4 x PCI-Express 6+2-pin 2 x 4+4-pin ATX/EPS 2 x 12V-2x6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 200 x 150 x 86 мм |