Захранване ASUS TUF Gaming 1000W, 80+ Gold PCIe 5.0, Fully Modular TUF-GAMING-1000G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 80%
Сертификати: 80 PLUS® Gold
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 645601
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Power supply - internal |
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Specification | ATX12V |
| Мощност | 1000 W |
| Ефективност | 80% |
| Изходна мощност | +3.3, +5, ±12 V |
| Изходен ток | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83.3 A -12V - 0.8 A +5VSB - 3 A |
| AC вход | 100 - 240 VAC |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Вентилатор | 1 |
| Защити | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Функции | Active PFC |
| Аксесоари | Cable ties |
| Цвят | Black |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Тегло | 2.48 kg |
| Други характеристики | PCI-E Gen 5 16-pin Кабел x 1 |
| Височина | 8.6 cm |
| Дълбочина | 15 cm |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | TUF-GAMING-1000G |
Виж повече
Допълнителна информация
Захранващ блок ASUS TUF Gaming 1000W, 80+ Gold PCIe 5.0, Fully Modular