Захранване ASUS TUF Gaming White 1000W TUF-GAM-1000G-W
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Физически размер: ATX12V
Ефективност: 80%
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 711948
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX12V |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Ефективност | 80% |
| Защити | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Сертификация 80 Plus | Gold |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 5 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 1 x CPU 4+4 Pin, 5 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12VHPWR (12+4) Pin |
| Цвят | White |
| Размери | 150 x 150 x 86 mm |