Захранване BITFENIX WHISPERM 650 GOLD BP-WG650UMAG-9FM
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 650W
Физически размер: ATX 12V V2.4
Ефективност: 92%
Охлаждане: 140 mm fan
Сертификати: 80+ Gold
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 614594
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Мощност | 650W |
| Ефективност | 92% |
| AC вход | AC Input:100-240Vac; Input Current:10A |
| Вентилатор | Fan Size:140mm |
| Охлаждане | 140 mm fan |
| Стандарти за безопасност | cTUVus, TUV, CB, CE, FCC, BSMI |
| Сертификати | 80+ Gold |
| Информация за кабела | Fully Modular │ Flat Cable |
| Конектори | 24Pin x 1 │ 4+4Pin CPU x 1 │ 6+2Pin VGA x 4 │ SATA x 8 │ Molex x 4 |
| Размери | 160 x 150 x 86 mm |