Захранване Chieftec Polaris 550W ATX 3.0 PPS-550FC
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900631
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX 12V 2.4 |
| Мощност | 550 W |
| Защити |
AFC
OCP OPP OTP OVP SCP SIP UVP |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Gold |
| Цвят | Black |
| Размери | 140 x 150 x 87 mm |