Захранване Chieftec Polaris Pro 1300W ATX 3.0 PPX-1300FC-A3
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 667634
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX 12V 3.0 |
| Мощност | 1300 W |
| Защити |
AFC (Automatic Fanspeed Control)
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| Цвят | Black |
| Размери | 160 x 150 x 86 mm |
| Други характеристики | Fan: 135mm FDB fan; Active PFC |