Захранване Chieftec Vega 1000W ATX 3.1 White PPG-1000-CW
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863732
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX 12V 3.1 |
| Мощност | 1000 W |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Gold |
| Цвят | White |
| Размери | 150 x 150 x 85 mm |