Захранване COUGAR GES 750 PSU 80plus Gold Fixed Cab... CGR GESX2-750
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875941
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Защити |
Пренапрежение
Undervoltage Над температурата Над ток Защита от късо съединение Over Power |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Конектор за входно захранване | 1 |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 2 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 2 |
| 15-пинов конектор SATA | 6 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.75 кг |
| Височина | 56 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 140 мм |