Захранване COUGAR PSU ATLAS 550 80Plus Bronze 550W CGR-AT550
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 786048
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Low noise |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 550 W |
| Ефективност | 86% |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
Undervoltage Над ток Защита от късо съединение Over Power |
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 2 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 1 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 2 |
| 15-пинов конектор SATA | 6 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 45.8 A (549.6 W) |