Захранване Darkflash ATX 3.1 1050W Gold PMT1050-A3
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1050 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 93.17%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE
Модулен: Да
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854479
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1050 W |
| Ефективност | 93.17% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 4 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 8 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.820 g |
| Други характеристики |
80 PLUS Gold certification
up to 90.5% and above Application of ATX 3.1 specification Available capacity 99.9% +12V single rail DC-to-DC converter circuit design Direct-connected 12VHPWR high-quality 16-pin |
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | PMT1050-A3 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 93.17% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 8 Molex x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |