Захранване DeepCool 750W Bronze - PF750X R-PF750X-HD0B-JGEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 88%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics...
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901652
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 88% |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics Bronze |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.955 g |
| Други характеристики |
40K HRS MTBF LONG-LIFE FAN
Protections: OPP OVP SCP OTP OCP UVP SIP RELIABLE TOPOLOGY TAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORS |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | R-PF750X-HD0B-JGEU |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS BRONZE Cybenetics Bronze CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |