Захранване DeepCool ATX 3.0 PL750-D 80+ Bronze R-PL750D-FC0B-EU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.0
Ефективност: 85%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics...
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 705702
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 85% |
| Входно напрежение | AC 100/240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE, CE, Cybenetics Silver Certified |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100000 ч. |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 2 |
| 15-пинов конектор SATA | 2 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A (50 W) |
| +5V | 20 A (50 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.420 g |
| Други характеристики |
Dual-transistor forward topology
High-grade electrolytic capacitors OPP OVP SCP OTP OCP UVP SIP NLO |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | R-PL750D-FC0B-EU |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ФОРМАТ | ATX 3.0 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS BRONZE CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 85% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 2 SATA x 8 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |