Захранване DeepCool ATX 3.1 650W Gold - PN650-D R-PN650D-FC0B-JGEU-V2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 650 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: CE/FCC/CCC/TUV-RH/cTUVus/RCM/EAC
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 830017
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип |
Active PFC
Full Bridge SRC LLC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Мощност | 650 W |
| Ефективност | 90% |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100000 |
| Информация за кабела | Power Cord |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 2 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 3 |
| 15-пинов конектор SATA | 6 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 54 A (648 W) |
| Аксесоари |
Документация
Screws |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.320 g |
| Други характеристики |
ATX 3.1 and PCIe 5.1 Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable (450W) OPP OVP SCP OTP OCP UVP NLO and SIP |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | R-PN650D-FC0B-JGEU-V2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Gold Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | ATX 3.1 and PCIe 5.1 80 Plus Gold certified to meet a high level of power efficiency under 90% of typical loads. Each unit is also rated Gold by Cybenetics Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable (450W) OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, and SIP |