Захранване DeepCool ATX 3.1 750W Gold R-PQ750G-FD1B-JGEU-V1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 92%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics...
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 878574
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 92% |
| Сертификати | 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics Gold Certified |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.570 g |
| Други характеристики |
2.5 times the 12V CEM peak power
High-grade sleeved 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable Protections: OPP OVP SCP OTP OCP UVP NLO and SIP Provides up to 450W for modern GPUs Three times the rated power of the 12V-2x6 cable for 0.1 ms |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | R-PQ750G-FD1B-JGEU-V1 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | Cybenetics Gold Certified 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | High-grade sleeved 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable Provides up to 450W for modern GPUs 2.5 times the 12V CEM peak power Three times the rated power of the 12V-2x6 cable for 0.1 ms Protections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, and SIP |