Захранване DeepCool ATX 3.1 850W Gold - PN850-D R-PN850D-FC0B-JGEU-V2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics...
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 830015
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90% |
| Сертификати | 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics Gold Certified |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.600 g |
| Други характеристики |
High-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable (600W)
OPP OVP SCP OTP OCP UVP NLO and SIP Rated Gold by Cybenetics |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | R-PN850D-FC0B-JGEU-V2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Gold Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Rated Gold by Cybenetics High-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable (600W) OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, and SIP |