Захранване DeepCool ATX 3.1 850W Gold R-PQ850G-FD1W-JGEU-V1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics...
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 878572
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90% |
| Входно напрежение | AC 100-240 V |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Сертификати | 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics Platinum |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100000 |
| Информация за кабела |
Power Cord
Modular Cables |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 3 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 9 |
| Тип конектор за входно захранване | IEC-320 C14 |
| 4-пинов периферен конектор | 4 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 3 |
| 15-пинов конектор SATA | 8 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 70 A (840 W) |
| Аксесоари | Screws |
| Цвят | Бял |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 2.720 g |
| Други характеристики |
2.5 times the 12V CEM peak power
High-grade sleeved 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable Protections: OPP OVP SCP OTP OCP UVP NLO and SIP Provides up to 600W for modern GPUs Three times the rated power of the 12V-2x6 cable for 0.1 ms |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | R-PQ850G-FD1W-JGEU-V1 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | Cybenetics Platinum 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 9 Molex x 3 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | High-grade sleeved 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable Provides up to 600W for modern GPUs 2.5 times the 12V CEM peak power Three times the rated power of the 12V-2x6 cable for 0.1 ms Protections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, and SIP |