Захранване DeepCool ATX 3.1 PN850-M 80+ Gold, Бял R-PN850M-FC0W-JGEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: 90%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics...
Модулен: Да
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 830014
Вземи супер отстъпка:
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити |
Пренапрежение
| Сертификация 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Сертификати | 80PLUS GOLD, CE, Cybenetics Gold Certified |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100000 |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 |
| 4-пинов периферен конектор | 2 |
| 4/8 пинов +12V конектор | 2 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 3 |
| 15-пинов конектор SATA | 8 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| Аксесоари |
Документация
Screws Wire Buckles |
| Цвят | Бял |
| Размери | 150 x 140 x 86 mm |
| Тегло | 2.700 g |
| Други характеристики | Equipped with a dynamic 120 mm hydro bearing fan, Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable, the PN850M provides up to 600W for modern GPUs, Protections: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | R-PN850M-FC0W-JGEU |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Gold certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 Molex x 2 SATA x 8 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable, the PN850M provides up to 600W for modern GPUs Equipped with a dynamic 120 mm hydro bearing fan Protections: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |