Захранване DeepCool PF700 80+ R-PF700D-HA0B-EU
Промоция
Мощност: 700 W
Физически размер: ATX12V V2.4
Ефективност: ≥85% при типично натоварване...
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM/KC
Модулен: Не
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Тип | Active PFC+Double tube forward |
| Модулен | Не |
| Мощност | 700 W |
| Ефективност | ≥85% при типично натоварване (50% натоварване) |
| Входно напрежение | AC 220-240 V |
| Вентилатор | 1 |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Защити | OPP/OVP/SCP/UVP |
| Сертификация 80 Plus | 230V EU White |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100,000 ч. |
| Конектори |
1x Main Power Connector 24 (20+4)Pin
2x EPS 12V Connector 8 (4+4)Pin 4x PCI-E (6+2)Pin 6x SATA 2x 4Pin Peripheral |
| 4/8 пинов +12V конектор | 1 |
| 6/8 пинов PCI Express конектор | 2 |
| 15-пинов конектор SATA | 2 |
| 20+4 pin connector | 1 |
| +3.3V | 15 A (50 W) |
| +5V | 15 A (50 W) |
| +5VSB | 2.5 A (12.5 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +12V | 58 A (696 W) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 140 x 86 мм |
| Тегло | 1.820 g |
| Други характеристики |
Време на задържане (Hold Up Time): ≥12 ms (75% натоварване)
Сигнал за добро захранване (Power Good Signal): 100-500 мс |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Дълбочина | 150 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | R-PF700D-HA0B-EU |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80 PLUS 230V EU CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 85% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 140 x 86 mm |
| ДРУГИ | Защити: OPP, OVP, SCP, UVP Optimally balanced for low-noise performance, the 120mm fluid bearing fan improves overall life expectancy and reduces friction and vibration Taiwan bulk capacitor |