Захранване DeepCool SFX 3.1 850W Platinum R-PS850P-FE0B-JGEU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850 W
Физически размер: SFX
Ефективност: 92%
Охлаждане: 92 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS PLATINUM, CE,...
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901956
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | SFX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 850 W |
| Ефективност | 92% |
| Сертификати | 80PLUS PLATINUM, CE, Cybenetics Platinum |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 125 x 100 x 63.5 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 2.160 g |
| Гаранция | 84 месеца |
| Код на продукта | R-PS850P-FE0B-JGEU |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS PLATINUM Cybenetics Platinum CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |