Захранване FORTRON VITA-550BD 80+ Bronze PPA5506103
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 550W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: Active ≧ 0.9
Охлаждане: 120 mm fan
Сертификати: 80Plus Bronze
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832581
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | VITA-550BD |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Мощност | 550W |
| Ефективност | Active ≧ 0.9 |
| DC изход | +3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;20A/ 20A/ 45.8A/ 0.3A/ 2.5A |
| AC вход | 200-240V~ 4A 50-60Hz |
| Вентилатор | Sleeve Bearing, 120mm |
| Охлаждане | 120 mm fan |