Захранване FORTRON VITA-650BD 80+ Bronze PPA6506703
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 650 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: Active ≧ 0.9
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832582
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | VITA-650BD |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Не |
| Мощност | 650 W |
| Ефективност | Active ≧ 0.9 |
| DC изход | +3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;20A/ 20A/ 54.1A/ 0.3A/ 2.5A |
| AC вход | 200-240V~ 5A 50-60Hz |
| Вентилатор | Sleeve Bearing, 120mm |
| Стандарти за безопасност | OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO |
| Конектори |
4 x SATA 2 x PCI-E (6+2 Pin)
1 x CPU 4+4 Pin 2 x Molex 1 x 8 pin CPU 1 x Main Power (24Pin) 1 x PCIe 12V-2x6 |