- FORTRON VITA-750BD-B 80+ Bronze (ID: 832583)
Захранване FORTRON VITA-750BD-B 80+ Bronze 9PA750A001
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX 3.1
Ефективност: Active ≧ 0.9
Охлаждане: 120 мм вентилатор
Модулен: Не
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832583
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | VITA-750BD |
| Физически размер | ATX 3.1 |
| Модулен | Не |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | Active ≧ 0.9 |
| DC изход | +3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;20A/ 20A/ 62.5A/ 0.3A/ 2.5A |
| AC вход | 200-240V~ 6A 50-60Hz |
| Вентилатор | Sleeve Bearing, 120mm |
| Стандарти за безопасност | OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 6 x SATA, 2 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x Molex, 1 x CPU 4+4 Pin, 1 x 8 Pin, 1 x 12V-2x6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |