- FORTRON VITA-850BD-B 80+ Bronze (ID: 832584)
Захранване FORTRON VITA-850BD-B 80+ Bronze 9PA8508201
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 850W
Физически размер: ATX12V V3.1
Ефективност: Active ≧ 0.9
Охлаждане: 120 mm вентилатор
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832584
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | VITA-850BD |
| Мощност | 850W |
| Ефективност | Active ≧ 0.9 |
| DC изход | +3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;20A/ 20A/ 70.83A/ 0.3A/ 2.5A |
| AC вход | 200-240V~ 6A 50-60Hz |
| Вентилатор | Sleeve Bearing, 120mm |