Захранване Gamdias 600W 80+ HELIOS-E1-600 GAMDIAS-HELIOS-E1-600
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 600 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 80%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: 80+, CE
ID: 215622
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 600 W |
| Ефективност | 80% |
| Сертификати | 80+, CE |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1 Floppy connector Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 5 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H) |
| Тегло | 1.800 g |
| Други характеристики | 620mm EPS Cable, Automatic Fan Speed Optimization, Meets 80% Efficiency, Support C6/C7 Power States |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GAMDIAS-HELIOS-E1-600 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 80% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 5 Molex x 2 Floppy connector 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Automatic Fan Speed Optimization 620mm EPS Cable Automatic Fan Speed Optimization Meets 80% Efficiency Support C6/C7 Power States |