Захранване Gamdias 650W - AURA GP650 GAMDIAS-AURA-GP650
Топ цена
Мощност: 650 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 80%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: CE
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 650 W |
| Ефективност | 80% |
| Сертификати | CE |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.380 g |
| Други характеристики |
ICP
OPP OVP SCP Surge Protection UVP |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GAMDIAS-AURA-GP650 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 80% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 Molex x 2 SATA x 4 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |