Захранване Gamdias 750W - AURA GP750 GAMDIAS-AURA-GP750
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 750 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 80%
Охлаждане: 120 mm вентилатор
Сертификати: CE
ID: 819584
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Мощност | 750 W |
| Ефективност | 80% |
| Сертификати | CE |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 140 x 150 x 86 mm |
| Тегло | 1.430 g |
| Други характеристики | 120mm Hydraulic Bearing Fan, HIGH EFFICIENCY, Protection: OVP / UVP / OPP / OCP / SCP, Supports automatic fan speed optimization which adjusts the 120mm hydraulic bearing fan speed according to load |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GAMDIAS-AURA-GP750 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 80% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | 120mm Hydraulic Bearing Fan HIGH EFFICIENCY Supports automatic fan speed optimization which adjusts the 120mm hydraulic bearing fan speed according to load Protection: OVP / UVP / OPP / OCP / SCP |