Захранване Gamemax 800W Bronze GM-216908000001
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 800 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 88%
Охлаждане: 140 mm вентилатор
Сертификати: 80PLUS BRONZE, CE
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 840495
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | Active PFC |
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 800 W |
| Ефективност | 88% |
| Конектори |
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1 Molex x 2 PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 160 x 86 mm |
| Тегло | 2.800 g |
| Други характеристики |
Built-in APFC (Active Power Factor Correction) rates
OPP / OVP/ UVP / OCP/ SCP / OTP / NLP / SIP / OLP / NLO Powerful single +12V rail offers compatible DC output Silent 14cm fan with optimized thermal fan speed control Smart fully-modular design offers easier cable management |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GM-216908000001 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| ТИП | Active PFC |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Built-in APFC (Active Power Factor Correction) rates Smart fully-modular design offers easier cable management Silent 14cm fan with optimized thermal fan speed control Powerful single +12V rail offers compatible DC output OPP / OVP/ UVP / OCP/ SCP / OTP / NLP / SIP / OLP / NLO |