- GB UD1300GM PG5 (ID: 807624)
Захранване GB UD1300GM PG5 UD1300GM PG5/PSU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1300W
Физически размер: Intel Form Factor ATX 12V v3.0
Ефективност: 90 %
Охлаждане: 140 мм вентилатор с двоен лагер
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 807624
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модел | GP-UD1300GM PG5 |
| Тип | Active PFC |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1300W |
| Ефективност | 90 % |
| Вентилатор | 140mm double ball bearing fan |
| Защити | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Стандарти за безопасност | Protection: OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP;Efficiency: 90% at typical load |
| Информация за кабела | Flat, All black |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 8 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 1 x PCI-e 16 Pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 4 x 4 Pin Peripheral, 1 x Floppy |
| Цвят | Черен |
| Размери | 150 x 160 x 86 mm |