Захранване Gigabyte AORUS ELITE P1000W ICE AE1000PM-PG5-ICE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Мощност: 1000 W
Физически размер: ATX
Ефективност: 92 %
Сертификати: 80 PLUS® Platinum
Модулен: Да
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 813349
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Модулен | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Ефективност | 92 % |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN
8 x SATA 6 x PCI-Express 6+2-pin 1 x PCI-e 16 Pin 2 x 4+4-pin ATX/EPS 4 x 4 Pin Peripheral |