- Gigabyte UD1600PM PG5 AI TOP - 1600W 80+ Platinum PCIe 5.1 Ready (ID: 875606)
Захранване Gigabyte UD1600PM PG5 AI TOP - 1600W 80+ Platinum PCIe 5.1 Ready UD1600PM-PG5
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875606
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модулен | Да |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 16 x SATA, 8 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 4 x 4 Pin Peripheral, 2 x Floppy, 2 x 12V-2x6 |