- Gigabyte UD750GM PG5 ICE 750W, 80+ Gold PCIe 5.1 (ID: 851444)
Захранване Gigabyte UD750GM PG5 ICE 750W, 80+ Gold PCIe 5.1 UD750GM-PG5-ICE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851444
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модулен | Да |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 8 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 1 x PCI-e 16 Pin, 2 x CPU 4+4 Pin, 5 x 4 Pin Peripheral, 2 x Floppy |