- Gigabyte UD750GM PG5 V2 , 750W, 80+ GOLD, PCIe 5.1 (ID: 854555)
Захранване Gigabyte UD750GM PG5 V2 , 750W, 80+ GOLD, PCIe 5.1 UD750GM-PG5-V2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854555
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Модулен | Да |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 8 x SATA, 4 x PCI-Express 6+2-pin, 1 x PCI-e 16 Pin, 2 x CPU 4+4 Pin, 4 x 4 Pin Peripheral |